דו-צדדי יהלום להשחזת ספסל אבן,יהלום כרטיס אשראי האבן עם אבן השחזה בעל מחדש את הפרופיל קצוות או תיקון משעמם חיתוך Edage(400/1000 חצץ)
לאחרונה

דו-צדדי יהלום להשחזת ספסל אבן,יהלום כרטיס אשראי האבן עם אבן השחזה בעל מחדש את הפרופיל קצוות או תיקון משעמם

ILS 38.97

זמין לפי בקשה

חבילת התוכן שלנו - ספסל האבן מגיע עם דו צדדית (#400/ #1000) משחזת יהלום אבן הולדר.מתכוונן בעל - מחזיק עם אורכי מתכוונן,קל לגבש את משחזת.לאמץ סיליקון עיצוב, אנטי-גולש.דו צדדי יהלום השטח - 400 חצץ הצד מהיר במלאי הסרת ה-1000 חצץ דק השחזה וגימור.שקעים - את הגומחות מספק את האיזון המושלם בין hardwearing יהלום כיסוי נגד לסתום מאפיינים.מתאים שלנו - משחזת מתאים לרוב שחיקה פעולות.אפשר לשנות את הפרופיל קצוות או לתקן כל להב משעמם שם.המוצר Description Name : דו-צדדי יהלום להשחזת הספסל Stone Grit : 400/1000 Diamond גודל : 200 מ "מ*70 מ" מ*8mm Diamond משקל נטו : 900 g Specification : 1 יח '* יהלום הספסל Stone1 יח '* מתכוונן אבן השחזה Holder This המוצר מתאים להשחזת של משק הבית מטבח, סכינים, משחיזים של נגרות כלי חיתוך, השחזה של מחליקים על קרח, החלקה על הקרח, ג 'ייד, חידוד של חרוט סכינים, chamfering של אריחי זכוכית, שחיקה של superhard כלי חיתוך של תעשייה וכרייה, מפעלים, משחזת מציאת שוויון, וכו'.מתגבר על החסרונות של גנרל משחזת קל ללבוש, דנט, והוא חסכוני כלי.טיפים : 1.מידות נמדדים באופן ידני, 1-2 מ " מ שגיאה הוא בטווח הנורמלי.2. בשל הבדלים הניגודיות ואת הבהירות של צבעים בין מסכי מחשב שונים, קלה הבדלי צבע הן בלתי נמנעות, הם לא חלק של איכות.חבילה כוללת : 1 יח '* יהלום ספסל אבן,1 יח ' * אבן השחזה הולדר.

מידע מפורט

1 pcs * Diamond Bench Stone :
1 pcs * Adjustable Sharpening Stone Holder :
This product is suitable for sharpening of household kitchen knives, sharpening of woodworking cutting tools, sharpening of skaters for ice skating, jade, sharpening of engraved knives, chamfering of glass tiles, grinding of superhard cutting tools of industrial and mining enterprises, whetstone Finding equality, etc. :
overcomes the shortcomings of general whetstone easy to wear and dent, and is a cost-effective tool. :
1.The dimensions are measured manually and the 1-2mm error is within the normal range. :
2. Due to differences in contrast and brightness of colors between different computer screens, slight color differences are unavoidable and are not part of the quality. :
Package Includes:
1 pcs * Diamond Bench Stone,1 pcs * Sharpening Stone Holder

הם קונים גם עם המוצר הזה