שואב אבק רובוטי,Experobot K5AV מיני רובוט שואב אבק,1500mAh Li-ion סוללה,רכב רובוטי שואב אבק, אידיאלי עבור רצפת עץ נמוך ערימת השטיח, רובוטית לניקוי שיער חיות מחמד (שחור)
לאחרונה

שואב אבק רובוטי,Experobot K5AV מיני רובוט שואב אבק,1500mAh Li-ion סוללה,רכב רובוטי שואב אבק, אידיאלי עבור

ILS 194.99

זמין לפי בקשה

❻ 【רגיש t מציע לשים את זה שואב לתוך רך שיער ארוך שטיח לשימוש!. ❸ 【אידיאלי עבור Hardfloor.בבית בסיסי האבק ,חיית המחמד שיער ,המשפחה מתנות, K5 AV באמת בחירה טובה.גוף דק אידיאלי עבור hardfloor, לא טוב לשיער ארוך השטיח.5 ס " מ יהיה בסדר, זה לא טוב לשיער ארוך השטיח.זה יכול לזהות את כל הבית זז חיות מחמד,אחרת מנקה מבלי להוסיף הראשי מתגלגל מברשת עיצוב,זה יהיה יותר בטוח, כדי למנוע חיות לשיער מעורב לתוך העיקרי מתגלגל מברשת.לא טוב שטיח ☞☞】Hardfloor נמוך השטיח יהיה הבחירה הטובה ביותר,ואקום הפה נגד כל מיני סוגים של שיער ארוך לסבך, שטיח פחות מ-0.השתמש K5 AV הוא פשוט וברור.אנחנו לא מציע לאותם לקוחות להשתמש שואב שיער ארוך, שטיח,אם רוצים לנקות את שיער ארוך השטיח, pls לבחור את Master Clean X5/X7. ❺ 【מה יש בתוך הקופסה☞☞】1 יח '* K5 AV שואב; 1 יח '* מתאם;2 זוגות * מברשות צד;2 PCS מסנן,1 יח ' *הפעלה ידנית. ➍ 【1500m Ah li-ion סוללה ☞☞】בסיסי K5 AV אבק רובוט עם 1500m Ah Li-ion סוללה,2-3 שעות זמן מהיר מתאם טעינה,זמן עבודה על hardfloor יכול עד 85-90min פעם בפעם.➊ 【קל מבצע☞☞】 Experobot K5 AV שואב אבק רובוטי עם אחד לחץ על לחצן כדי להתחיל לעבוד, ואז תקע את המסמר כוח מחבר טעינה.(בסיסי סדרת הניקוי : ללא טעינה שלט רחוק,פנל כפתור אחד כדי טעינה).

מידע מפורט

Cute K5AV cleaner with 7.9cm thin body design, suitable for many under bed ,chair ,desk and other home furniture clean,fast time charging. 1.K5AV with 3 cleaning modes:
Edge,Sprial,Auto

הם קונים גם עם המוצר הזה